17 листопада 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Листопад 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
  Рожище
 

21

25 жовтня  в приміщенні Рожищенської районній філії Волинського обласного центру  центрі зайнятості,в черговий раз (щомісячно), проведено  презентацію роботодавця – Рожищенський районний військовийкомісаріат.
П'ятниця, 19 жовтня 2018 13:59

ЗАРАДИ СПІЛЬНОЇ МЕТИ

Особливості укладення різних видів трудових договорів, атестація робочих місць, оплата та охорона праці, оформлення трудових відносин, нарахування та сплата єдиного соціального внеску… Ось далеко невичерпний перелік тем, застосування на практиці яких, викликає багато запитань.
Кожна людина потрапляє в різні життєві ситуації. Головне- об’єктивно сприймати те, що відбувається, вірити в свої сили, не втрачати надії та цілеспрямовано йти до поставленої мети.
Вівторок, 09 жовтня 2018 08:43

Ярмарок вакансій

5 жовтня  2018 року в Рожищенській  районній філії  Волинського обласного центру зайнятості відбувся  ярмарок вакансій  ПРАТ «Володимир-Волинська  птахофабрика» здебільшого на  посади  оброблювачів  птиці  та  вантажників.
Вівторок, 09 жовтня 2018 08:41

З екзамену – на роботу

       Другого жовтня  на базі Рожищенського учбового пункту Волинського обласного навчального центру підготовки агропромислового комплексу відбувся випускний іспит безробітних, які навчалися за професією за професією електрогазозварника.
Державна служба зайнятості пропонує скористатись сучасними сервісами, зокремаза допомогою сервісу електронної черги кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Послуга електронної черги реєстрації безробітних  доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронна черга» http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about . У розділі «Запис на відвідування за допомогою електронної черги» потрібно заповнити усі необхідні поля та натиснути кнопку «Записатись на відвідування».
21 серпня 2018 року  в приміщенні Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення Дочірнього підприємства «Автоскладальний завод № 1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс». Представляли роботодавця інспектор відділу кадрів Лариса Гладунець та начальник складального цеху Олександр Ліщук. 
Середа, 29 серпня 2018 09:50

Прикордонник – обличчя держави

9 серпня   2018 року в приміщенні Рожищенської районної філії Волинського обласного  центрі зайнятості відбулася ярмарка вакансій на  військову  службу  за  контрактом  рядового,  сержантського  та  старшинського  складу  у  Державній  прикордонній  службі  України.  Представляла службу старший офіцер відділення з добору у Волинській області Луцького прикордонного загону капітан Вишневська Ірина Федорівна. В заході взяли участь  14  пошукачів   роботи.  
31липня2018 року  в Рожищенському районному центрі зайнятостіпроведено  чергову презентацію роботодавця – Рожищенського районного військовогокомісаріату. Розпочавзахід Ярослав Гулавський провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенськогорайонного відділення Волинського обласного центру зайнятості, який коротко ознайомив присутніхз  основними завданнями та роботою служби зайнятості стосовно допомоги у працевлаштуванні безробітних громадян та укомплектування військових частин кваліфікованими військовими.
          27 липня 2018 року  у Рожищенській  районній  філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Порядок надання компенсації  роботодавцям ЄСВ при створенні нових робочих місць». У зустрічі взяли участь представники 14 юридичних  та  фізичних  осіб – суб'єктів  підприємницької  діяльності,  які  є економічно активними.
Днями фахівці  відділу  взаємодії  з  роботодавцями Рожищенської  районної  філії  Волинського  обласного центру зайнятості провели  навчальний семінар для  роботодавців на тему: «Порядок та строки подання інформацій за новими формами  3-ПН, 4-ПН».
  Традиційно в третю неділю червня своє професійне свято відзначають медичні працівники, саме тому 15 червня Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей за підтримки Рожищенської  районної філії Волинського обласного центру зайнятості провів «Професійний діалог поколінь» у Рожищенській ЦРЛ.
П'ятниця, 08 червня 2018 13:43

Прикордонник – обличчя держави

Сьогодні в Рожищенській районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено  ярмарку вакансій  на  службу  за  контрактом  у  Державній  прикордонній  службі  України.  Представляв службу начальник  відділення  з  добору  у  Волинській  області  Державної  прикордонної  служби  України, майор Олег Бурдейний. 
Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи,  а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарки вакансій. Безпосереднє спілкування  роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат. Щоб знайти кандидатуру на вакантне місце кредитного спеціаліста у Першому Українському Міжнародному банку сьогодні  у Рожищенській районній філії Волинського обласного центру зайнятості   відбулася міні  - ярмарка вакансій для 13 безробітних  громадян.
Вівторок, 05 червня 2018 08:40

День захисту дітей

Діти – це  радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу. Початок літа, як початок життя, ідеально підходить для того, щоб знову і знову проявити любов до дітей
Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприяння служби зайнятості.
31 травня  2018 року  в Рожищенському районному центрі зайнятості проведено  презентацію роботодавця – Рожищенського районного військового комісаріату. Розпочав захід Ярослав Гулавський провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенського районного відділення Волинського обласного центру зайнятості, який коротко ознайомив  присутніх з  основними завданнями та роботою служби зайнятості стосовно допомоги у працевлаштуванні безробітних громадян та укомплектування військових частин кваліфікованими військовими.
Організація громадських робіт – це така послуга, яку надає державна служба зайнятості у співпраці з місцевими органами влади. Тобто фінансування йде на паритетних засадах: 50% - з  бюджету місцевого органу влади, який бачить необхідність у виконанні таких робіт, 50% - кошти Фонду державного соцстрахування.
Напередодні Дня захисту дітей, Служба у справах дітей Рожищенської районної адміністрації спільно із Рожищенською районною філією Волинського обласного центру зайнятості, провели зустріч на тему «Знай свої права» з дітьми району, які опинились у складних життєвих обставинах, схильні до правопорушень, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування.

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua