23 вересня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Вересень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
  Рожище
 

21

Стрес дезорганізовує діяльність людини, порушує нормальний хід поведінки. Стреси, особливо якщо вони часті та тривалі, роблять негативний вплив не тільки на психологічний стан, а й на фізичне здоров’я людини. Попередити, а також подолати стрес дуже нелегка справа. На жаль, не кожен з нас самостійно може подолати це явище нашого життя.
З вересня 2018 року Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості надає нову послугу з працевлаштування для осіб , які  шукають роботу і не  є клієнтами служби зайнятості. Це рекрутинг – посередництво між роботодавцем і пошукачем  роботи. Як пояснює «Вікіпедія»Рекру́тинг (від фр. recruit — «набирати», «вербувати»; спочатку про солдат, яких вербували в королівську армію) — підбір персоналу в штат компанії, або під замовлення клієнта. Рекрутинг — обов'язковий та необхідний процес у кожній організації будь-якої сфери діяльності: від якості та ефективності даного процесу напряму залежить її фінансова результативність. Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості.
Середа, 06 березня 2019 15:14

Правильна професійна орієнтація

Основним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація. Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінк
Вівторок, 26 лютого 2019 08:22

Оголошення !!!

За рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період.
Середа, 13 лютого 2019 15:48

Будь майстром своєї справи!

«Час іде, життя змінюється і змінюються професії навколо нас. З кожним роком навіть робітничі професії вимагають все більше й більше вмінь та навичок. Зараз головне не диплом – а бути майстром своєї справи»
«Яким повинен бути молодий ідеальний працівник?» - таким питанням розпочала тренінг зі студентами у Центрі зообізнесу при Рожищенському коледжі ЛНУ ветеренарної медицини та біотехнологій фахівець з профорієнтації Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вікторія Цехуш.
«Що ви знаєте про торгівлю людьми?» - захід під такою назвою провели для учнів загальноосвітньої школи №1 міста Рожище фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вікторія Цехуш та юрисконсульт Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Сітовський.
Майже півроку, як на теренах Волині працює волонтер Корпусу Миру США в Україні Еммі Рей із Каліфорнії. Американка співпрацює із Ковельський міськрайонний центр зайнятості, аби допомогти молоді набути навичок спілкування іноземною мовою. Також доброволець комунікує з об’єднаними територіальними громадами, вивчає тему рекрутингу і співпрацює з громадськими організаціями.
24 січня 2019 року  в приміщенні Рожищенського районного центру зайнятостіпроведено  презентацію роботодавця – військової частини А 1008, зенітно-ракетного артилерійського дивізіону 14 окремої механізованої бригади що базується у м. Володимир-Волинський та військової частини 1141 Національної гвардії України що базується у м. Луцьк.
Четвер, 06 грудня 2018 08:13

16 днів проти насильства

В рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” в Центрі зообізнесу при Рожищенському коледжі ЛНУ ветеренарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького було проведено круглий стіл “Знаємо та реалізуємо свої права”. 
Сьогодні в Рожищенському районному домі «Просвіта» відбулася ярмарка професій для учнів випускних класів Рожищенського району. «Ярмаркували» тут представники найбільш відомих навчальних закладів Волині. Досить широко були представлені як ВУЗи так і професійно - технічна освіта. 
Сьогодні в Рожищенській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю. Захід пройшов за участі представників соціального партнера Управління соціального захисту населенняРожищенської районної державної адміністрації та Рожищенської районної організації інвалідів «Союзу організації інвалідів України».
Вівторок, 04 грудня 2018 16:32

Інвалідність – не перешкода!

«Інвалідність не повинна бути перешкодою на шляху до успіху. Практично все своє доросле життя я страждаю від хвороби моторних нейронів. Але це не завадило мені зробити видатну кар’єру астрофізика і віднайти сімейне щастя». (Професор Стівен У. Хокінг)
22 листопада   2018 року в приміщенні Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, вже традиційно, в черговий раз проведено  міні-ярмарку вакансій на  заміщення  посад  працівників  патрульної  поліції у м. Луцьк та м. Ковель.  
Вівторок, 20 листопада 2018 09:02

Робітничі професії - це престижно

Вибір майбутньої професії – відповідальний та важкий крок для кожної молодої людини. Робота повинна приносити людині не лише фінансову вигоду а й радість і бажання працювати.
Вівторок, 20 листопада 2018 09:01

Єднання навколо рідної мови.

9 листопада 2017 року в Українівідзначають День українськоїписемності та мови. Це свято буловстановлено Указом Президента Українивід 6 листопада 1997 року № 1241 «Про День українськоїписемності та мови» та відзначаєтьсящороку в день вшануванняпам’яті Преподобного Нестора, послідовникатворцівслов'янськоїписемностіКирила і Мефодія, давньоруськогописьменника і літописця, автора однієї з редакції «Повістівременнихліт».
Вівторок, 20 листопада 2018 09:00

«Хочу – можу - треба»

06 жовтня 2018 року провідним фахівецем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вікторією Цехуш проведено профорієнтаційний урок для учнів 7-9 класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Уляники.
25 жовтня  в приміщенні Рожищенської районній філії Волинського обласного центру  центрі зайнятості,в черговий раз (щомісячно), проведено  презентацію роботодавця – Рожищенський районний військовийкомісаріат.

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua