Версія для друку
Четвер, 01 серпня 2019 14:24

ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ЗАПРОШУЮТЬ НА КОНГРЕС ІНІЦІАТИВ У ЛЮБЛІНІ

 23-24 вересня 2019 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи, який є платформою для налагодження стійких транскордонних відносин між країнами Європейського Союзу та Східного Партнерства, місцем натхнення та обміну ідеями у сфері міжнародного співробітництва. Цього року у програмі заходу буде включений новий напрямок, акцентований на розвиток транскордонної ділової співпраці.

Конгрес організовується у рамках діяльності Центру Східноєвропейських Компетенцій проекту, що реалізується містом Люблін спільно з адміністрацією Маршалка Люблінського воєводства.

Додаткову інформацію про захід можна отримати за номерами телефонів організаційного бюро Конгресу: 48 81 466 28 57, 48 81 466 28 59, за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також інтернет-сторінці: www.kongres.lublin.eu.

У разі зацікавленості представників бізнесу, які орієнтовані на експорт до країн ЄС, та які могли б під час Конгресу взяти участь у програмі В2В (бізнес для бізнесу) просимо до 06.08.2019 повідомити управління регіонального розвитку Рожищенської райдержадміністрації на ел.адресу: ekonomika.rda.rozhadm@gmаil.com

Переглядів 239