25 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

22 лютого 2018 року об 11.30 в залі засідань Рожищенської районної ради (м. Рожище, вул. Грушевського, 12) відбудеться засідання громадської ради при Рожищенській райдержадміністрації.
22 лютого 2018 року за адресою: Волинська обл., м. Рожище, вулиця Грушевського, 12, зал засідань районної ради, відбудеться публічний звіт голови Рожищенської районної державної адміністрації Інни Михайлівни Гайворонської.
П'ятниця, 09 лютого 2018 10:50

ОГОЛОШЕННЯ

Тернопільський національний економічний університет оголошує прийом на навчання державних службовців, посади яких належать до 6-9 груп оплати праці, за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
16 лютого виїзний прийом громадян проведе заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.
8 лютого об 11 годині в райдержадміністрації відбудеться круглий стіл з питань добровільного об’єднання територіальних громад у Рожищенському районі за участю представників Центру розвитку місцевого самоврядування.
18 – 24 березня 2018 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано проведення торгової місії до Федеративної Республіки Нігерія (м.Абуджа, м.Лагос) та Республіки Гана (м.Аккра) під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Н.Я.Микольської.
31 січня 2018 року об 11.00 в Рожищенській районній державній адміністрації (зал засідань) відбудеться презентація Проекту «Аграрні розписки в Україні».
Відповідно до інформації Мінекономрозвитку повідомляємо про те, що у період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м.Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) відбудеться Всесвітня виставка «Експо – 2020».
Шановні жителі району! Запрошуємо вас 22 січня 2018 року взяти участь у заходах з нагоди Дня Соборності України, які відбудуться в м.Рожище:
У зв’язку з підготовкою до відзначення в районі Дня Соборності України просимо до 5 січня 2018 року надати пропозиції щодо відзначення цієї пам’ятної дати.
Повідомляємо, що за інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у період з 6 по 10 лютого 2018 року в Міжнародному виставковому центрі Держави Кувейт («Kuwait International Fair») відбудеться ІІ міжнародна кувейтська торгівельна виставка під патронатом Еміра шейха Сабаха Аль-Ахмада Аль-Джабера Аль-Сабаха.
Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та з метою започаткування та подальшого розвитку бізнес-відносин у сфері інформаційних технологій між діловими колами Волинської області та представниками міжнародних компаній повідомляємо, що у період з 28 по 30 січня 2018 року в м.Ер-Ріяд (Королівство Саудівська Аравія) відбудеться перша в історії згаданої країни міжнародна виставка з питань інтернету та інформаційних технологій «Saudi International Exhibition for Internet of Things».
Відповідно до повідомлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також з метою популяризації міжнародного іміджу України, просування вітчизняних товарів та послуг на міжнародні ринки інформуємо, що у період з 16 грудня 2017 року по 2 січня 2018 року в м. Бамако (Республіка Малі) відбудеться XII Міжнародна виставка-ярмарок «FEBAK».

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua