Підписатися на цей канал RSS
17 липня Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів. Старі 490 районів парламент ліквідував.
Кабінет Міністрів України на засіданні 13 травня затвердив перспективні плани формування територій громад п’яти областей: Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської, Закарпатської.
Житомирщина - лідер серед регіонів у формуванні об’єднаних громад. На Полтавщині та Вінниччині громади найкраще використовують інструментами співробітництва. На Хмельниччині та Тернопільщині обрано найбільше старост. На Волині, Житомирщині та Запоріжжі не залишилося жодного району без ОТГ. На Київщині громади найактивніше приєднуються до міст обласного значення. Також у столичному регіоні найбільше громад перебрали на себе повноваження ДАБІ…
12 жовтня  Центральна виборча комісія одноголосно прийняла рішення про призначення на неділю, 23 грудня 2018 року, перших виборів у 125 об’єднаних територіальних громадах(ПОСТАНОВА та ПЕРЕЛІК).  До складу цих 125 ОТГ  увійшли 534 місцеві ради (міських – 15, селищних – 27, сільських – 492).
CANactions School for Urban Studies за підтримки Програми "U-LEAD з Європою"запрошують до участі у програмі «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад».
Мінрегіон підготував для об’єднаних територіальних громад (ОТГ) рекомендації, як створити власну ефективну стратегію розвитку та спланувати її виконання.
Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Указу Президента України від 07.12.2016 №545/2016 «Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік», постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №214 « Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад», розпорядження голови облдержадміністрації від 18.04.2016 року №170 «Про організацію роботи з добровільного об’єднання територіальних громад та підготовку пропозицій про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Волинської області» у Рожищенському районі триває робота з добровільного об’єднання територіальних громад.
У Луцьку в квітні 2018 року відбувся семінар, який був присвячений написанню проектів на ДФРР. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.