22 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 14 вересня 2017 08:05

Круглий стіл з учасниками АТО

13 вересня в приміщенні Рожищенського районного центру зайнятості голова райдержадміністрації Гайворонська Інна Михайлівна зустрілася з головами місцевих рад та учасниками АТО, де за круглим столом обговорили проблемні питання щодо забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції району.

В обговоренні важливих питань також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергійчук Інна Євгенівна, начальник відділу держгеокадастру у Рожищенському районі Кучинський Сергій Ігорович, керівник ДП ДГ «Перше Травня» Павлюк Адам Олександрович, секретар громадської організації «Об’єднання батьків бійців АТО» Кривов’язюк Аліна Володимирівна, керівник Волинського обласного центру допомоги учасникам АТО Дмитрук Юрій Олексійович.

голови с.рад

Під час круглого столу особливу увагу приділили питанню виділення земельного масиву на території Копачівської сільської ради.

Учасники зустрічі обговорили можливість функціонування в районі Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників антитерористичної операції, однією із умов участі у якій є забезпечення співфінансування учасниками Програми 50-відсоткової ринкової вартості житла за рахунок особистого внеску.

В ході обговорення прийшли до висновку, що оптимальним варіантом для району, зокрема для жителів сільської місцевості, є участь у програмі «Власний дім».

Довідка: Програма індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” забезпечує доступність житла для більшості громадян, які потребують поліпшення житлових умов у сільській місцевості.Встановлено першочергове надання кредитів для учасників АТО та осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та громадянам України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб (переселенців). Програма «Власний дім» сприяє у вирішенні житлових питань сільського населення,  через надання довготермінових кредитів під три відсотки річних ( а багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків за користування кредитом) на будівництво, реконструкцію, придбання житлових будинків у сільській місцевості.

Рожищенський міський голова В’ячеслав Полішук надав інформацію по місту щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та зазначив, що ситуація перебуває на контролі. На його думку, найкраща перспектива  у забезпеченні житлом учасників антитерористичної операції та їхніх сімей –  це будівництво багатоквартирних будинків, а не виділення окремих земельних ділянок.

Аліна Кривов’язюк озвучила проблему постановки на квартирний облік, яку необхідно врегулювати на законодавчому рівні.

голова ато

Враховуючи сказане, учасники круглого столу прийшли до єдиного рішення: необхідно максимально поширювати інформацію серед населення району про Програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», а з метою вирішення земельного питання по Копачівській сільській раді необхідно підготувати спільне звернення до голови Державної служби України з питань геодезії картографії та кадастру.

Переглядів 304 Останнє редагування Четвер, 14 вересня 2017 09:42

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua