22 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 07 вересня 2017 15:56

Відбулася спартакіада серед працівників освіти району

Фізична культури і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Сьогодні в місті Рожище відбулася XIV спартакіада серед працівників освіти району, присвячена Дню фізичної культури та спорту, який щорічно відзначається у другу суботу вересня.

Урочисте відкриття спартакіади відбулося у ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 м.Рожище і розпочалося підняттям Державного Прапора України та виконанням Державного Гімну України.

підняття прапора copy

Працівників цієї галузі, а також усіх, хто любить спорт, прийшли привітати заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук та представники відділу освіти та молоді райдержадміністрації.

вітають

У цей святковий день спортсменам дякували за хороший приклад для підростаючого покоління, бажали здоров’я та підкорення нових спортивних висот на славу нашого району.

За  багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання дітей та молоді, а також з нагоди професійного  свята – Дня фізичної культури і спорту, почесні грамоти районної державної адміністрації отримали Присяжнюк Василь Миколайович – вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Топільне, Будчик Олексій Миколайович – вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Навіз, Воробей Родіон Олексійович – вчитель фізичної культури НВК №4 м.Рожище, Огороднік Микола Васильович – вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Рожище. Грамоти відділу освіти та молоді райдержадміністрації і матеріальні винагороди також отримали кращі вчителі фізкультури району.

нагорода огороднік

нагорода наконечний

Після урочистих заходів відбулися змагання з футболу, легкої атлетики, волейболу, армреслінгу, настільного тенісу, гри в шашки.

шашки

теніс

армреслінг1

армреслінг2

Переглядів 376

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua