22 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 07 вересня 2017 14:08

Соціально-профілактична робота на території Мильської сільської ради

6 вересня фахівці Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації провели соціально-профілактичну роботу на території Мильської сільської ради.

1 copy copy copy

Здійснено вибіркове обстеження у сім’ях з метою контролю використання коштів соціальної допомоги, яку матері отримують при народженні дитини. З’ясовано, що кошти використовуються батьками раціонально, придбані всі необхідні речі та меблі для повноцінного проживання сімей з дітьми. 

2 copy copy copy copy

У ході соціальної роботи із сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах проведено бесіди щодо формування навичок самообслуговування, догляду та виховання дітей, забезпечення сім’ї належним одягом та продуктами харчування, ведення домашнього господарства.

Також проінспектовано 1 особу, під опікою якої перебуває повнолітній член родини, який за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.

В загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с.Мильськ проведено профілактичний захід у форматі тренінгового заняття для старшокласників на тему: «Вирішення конфлікту». Метою даного заходу було допомогти учнівській молоді зрозуміти природу конфліктів, причини їх виникнення та шляхи подолання. Старшокласники в ігровій формі відпрацьовували шляхи виходу з конфліктної ситуації та формували моделі позитивної співпраці в учнівському колективі.

3 copy copy

4 copy

Переглядів 229

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua