Версія для друку
Четвер, 24 серпня 2017 09:29

Вітання голови облдержадміністрації з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

Дорога волинська родино! Любі краяни! Мої земляки!

Цьогоріч Україні виповнюється 26! Із точки зору історичного відліку – термін зовсім короткий. Але з огляду на шлях, який довелося пройти нашій державі до омріяної незалежності, й коли усвідомлюємо реальну ціну української волі та свободи, розуміємо: 26 років існування України – це немало.

Немало з точки зору становлення та утвердження держави. Немало в контексті формування сучасної української свідомості. Немало, бо 26 літ дали нове покоління українців. І саме вони виходили на Майдани, змінювали країну й нині ведуть її до Європи. Це нове покоління українців сьогодні захищає державу від ворога. Захищає найдорожчою ціною – ціною життя. Навіть тисячі слів буде замало, аби висловити вдячність за жертовність та подвиги українських військових, Героїв АТО, Героїв сьогодення! У день головного свята країни – низький уклін та щире спасибі всім, хто тримає мирне небо над Україною! Вічна шана тим, хто пішов на небеса заради Незалежності!

26 років – це ще й почин чергової чверті століття. Ми входимо в неї з болем і гордістю водночас. Болить, бо в Україну впився кривавий агресор і терзає й без того її зболену душу. Тішить, бо в час війни країна робить серйозні кроки у своєму розвитку. Такі, яких не ступала навіть в період мирний та, здавалося б, стабільний.

Український народ переміг диктатуру. Став єдиним та згуртованим. А тому переможе і ворога. Неодмінно переможе! Бо свята правда на нашому боці! Віра у власні сили, стійкість та щоденна праця задля України – головна наша зброя.

Паростки колосальних зусиль усього народу, й волинян зокрема, стають усе помітнішими. Українці дістали підтримку міжнародної спільноти, отримали безвіз. Більше ста реформ започаткували буквально за останні три роки. На рівні держави запущено дієві механізми, які дозволяють розвиватися регіонам: працює Державний фонд регіонального розвитку, надходять субвенції з Держбюджету. А за тим – відремонтовані дороги, збудовані школи, дитячі садочки, Будинки культури, ФАПи та багато іншого.

Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І в день народження держави, у день головного свята усіх українців щиро дякую волинській громаді за натхненний труд, невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми!

З нагоди Дня незалежності України бажаю вам, мої земляки, міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість та достаток будуть у кожній волинській родині. А над Матір’ю-Україною запанує мир!

Із 26-ю річницею Незалежності!

Слава українському народові! Слава його Героям! Україні – слава!

З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Переглядів 244