22 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 23 серпня 2017 16:12

Дні міжнародного партнерства в Рожищенському районі

23, 24 серпня у  Рожищенському районі проходять Дні  міжнародного партнерства в рамках яких відбувся круглий стіл «Адміністративно-територіальна реформа в Польщі: досвід для України»

В Україні активно впроваджується адміністративна реформа. Це питання на часі і для Рожищенського району, адже 29 жовтня 2017 року вже призначено вибори для створення Копачівської об’єднаної територіальної громади.

Поділитися досвідом з рожищанами на територію району завітала делегація з Слупського повіту Поморського воєводства Республіки Польща, з яким  у 2016 році підписана угода про співпрацю.

«Адміністративна реформа – не простий процес, цікаво перейняти досвід Польщі у створенні громад. Рожищенський район є сільськогосподарським, як і вся Волинська область загалом, тому важливо, щоб наші новостворені об’єднані територіальні громади були економічно спроможними», - зауважила Інна Гайворонська.

DSCN3062

Зустріч відбулася у форматі діалогу. Українська сторона інформувала гостей про власні наміри створення ОТГ на території району. Копачівський сільський голова Олександр Совтис розповів, що наразі на території сільської ради працює робоча група над створенням статуту громади.

«Якщо буде створена громада, то налічуватиме понад 5 тисяч мешканців на своїй території, і займатиме площу 28 тис. км.кв.  Прогнозовано, що в ОТГ об’єднаються 6 сільських рад, які складаються з 14 сіл», - інформував присутніх Олександр Совтис.

Представники польської делегації розповіли про досвід впровадження адміністративної реформи в Республіці Польща, а саме наповнення місцевих бюджетів та залучення інвестицій.

Далі, присутні лідери громад та структурних підрозділів райдержадміністрації мали змогу поставити питання щодо ефективного проведення адміністративної реформи та для власного досвіду.

DSCN3100

Переглядів 289

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua